Sportininkų apgyvendinimas poilsio centre | Ievalaukis
46
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-46,bridge-core-2.2.1,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Apgyvendinimas

Svečių apgyvendinimas sporto ir poilsio centre „Ievalaukis“!  Siūlome apsigyventi penkiuose nameliuose: Klėtyje, Svirne, Troboje, Kluone ir Administracijoje. Nameliuose patogiai galime apgyvendinti 53 asmenis. Svečiams siūlome apsistoti 22-iuose dviviečiuose kambariuose su viengulėmis lovomis, dviejuose triviečiuose kambariuose su viengule ir dviaukšte lovomis, bei vienuose triviečiuose apartamentuose su viengulėmis lovomis.

Kiekviename namelyje rasite švarią patalynę ir rankšluosčius, virtuvėlėse būtiniausius indus ir įrankius. Taip pat visuose nameliuose galėsite naudotis bevieliu interneto ryšiu.

Klėtis

Klėtyje yra 14 miegamų vietų: keturi dviviečiai kambariai su viengulėmis lovomis ir du triviečiai kambariai, iš kurių kiekviename yra viengulė lova ir dviaukštė lova. Taip pat pirmame aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, o gretimoje patalpoje pilnai įrengta virtuvė.

Namelis Sidnėjus
Namelis Rio Dežaneiras 2

Svirnas

Svirne yra 12 miegamų vietų: šeši dviviečiai kambariai su viengulėmis lovomis. Šiame namelyje taip pat yra svetainė su virtuvėle, židiniu bei sofa.

Troba

Troboje yra 12 miegamų vietų: šeši dviviečiai kambariai su viengulėmis lovomis. Pirmame aukšte yra jauki virtuvėlė su išėjimu į terasą, iš kurios atsiveria vaizdas į Dringio ežerą.

Namelis Londonas 2
Namelis Tokijas 4

Kluonas

Kluone yra 10 miegamų vietų: penki dviviečiai kambariai su viengulėmis lovomis. Čia taip pat rasite didelę salę (150 m²), talpinančia iki 60 svečių. Salėje yra nedideli staliukai, kuriuos galima sustatyti norima tvarka, atsižvelgiant į renginio tipą. Pirmame aukšte taip pat yra virtuvė su reikalinga įranga maisto gamybai.

Administracija

Administracijos antrame aukšte yra 5 miegamos vietos: triviečiai apartamentai su viengulėmis lovomis ir atskiras dvivietis kambarys su viengulėmis lovomis. Čia taip pat įrengta virtuvėlė, kurioje maistą galėsite gamintis patys.

Namelis Vankuveris