Sportininkų apgyvendinimas poilsio centre | Ievalaukis
46
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-46,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.9,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Apgyvendinimas

Sportininkų apgyvendinimas sporto ir poilsio centre „Ievalaukis“!  Siūlome apsigyventi penkiuose nameliuose: Vankuveryje, Sidnėjuje, Rio Dežaneire, Tokijuje ir Londone. Nameliuose patogiai apgyvendiname 47 asmenis. Svečiams siūlome apsistoti 7-iuose dviviečiuose kambariuose su dvigulėmis lovomis, 14 – oje dviviečių kambarių su viengulėmis lovomis ir viename penkiavietyje kambaryje su viengulėmis lovomis.

Kiekviename namelyje rasite švarią patalynę, rankšluosčius, virtuvėlėse natūralios žolelių arbatos bei kavos. Taip pat visoje teritorijoje galėsite naudotis bevieliu interneto ryšiu.

Sidnėjus

Sidnėjuje yra 8 miegamos vietos: keturi dviviečiai kambariai su viengulėmis lovomis. Čia rasite jaukią nedidelę salę (75 m2) su židiniu, talpinančią iki 30 žmonių. Ši erdvė puikiai tinka nedideliems įmonės renginiams, draugų susibūrimams ar rezultatų aptarimams. Taip pat pirmame aukšte yra virtuvė su reikalingiausiais daiktais maisto gaminimui.

Namelis Sidnėjus
Namelis Rio Dežaneiras 2

Rio De Žaneiras

Rio Dežaneire patogiai apgyvendinti galime 11 svečių: čia yra du dviviečiai kambariai su dvigulėmis lovomis ir keturi dviviečiai kambariai su viengulėmis lovomis. Šiame namelyje taip pat rasite virtuvėlę su būtiniausiais daiktais, židiniu bei sofa.

Londonas

Londone yra 12 miegamų vietų: du dviviečiai kambariai su dvigulėmis lovomis ir keturi dviviečiai kambariai su viengulėmis lovomis. Pirmame aukšte yra jauki virtuvėlė su išėjimu į terasą, iš kurios atsiveria vaizdas į dringio ežerą.

Namelis Londonas 2
Namelis Tokijas 4

Tokijas

Tokijuje yra 10 miegamų vietų: trys dviviečiai kambariai su dvigulėmis lovomis ir du dviviečiai kambariai su viengulėmis lovomis. Čia taip pat rasite didelę salę (150 m²), talpinančia iki 60 svečių. Salėje yra nedideli staliukai, tad galime juos sustatyti atsižvelgiant į renginio tipą. Pirmame aukšte taip pat yra virtuvė su reikalinga įranga maisto gamybai.

Vankuveris

Vankuverio antrame aukšte įrengti apartamentai, kuriuose rasite penkias viengules lovas ir dvivietę miegamą sofą – lovą. Čia taip pat įrengta virtuvėlė, kurioje galėsite gamintis maistą patys.

Namelis Vankuveris