Sporto ir poilsio centras įsikūręs Ignalinoje | Ievalaukis
8
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8,bridge-core-2.2.1,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Apie mus

Sporto ir poilsio centras „Ievalaukis“

Sporto ir poilsio centras „Ievalaukis” yra įsikūręs šalia Ignalinos. Atvykite ir įkvėpkite švaraus Aukštaitijos nacionalinio parko oro, pasigrožėkite žuvingu Dringio ežeru ir pajauskite sielos ramybę… Šiuolaikiniam žmogui būdingas įtemptas gyvenimo ritmas ir mūsų neblėstanti aistra sportui įkvėpė sukurti vietą, kurioje galėtumėte ne tik atsikvėpti nuo miesto šurmulio, bet ir siekti geriausių sportinių rezultatų.

„Ievalaukyje“ Jūsų laukia profesionali „CrossFit“ fizinio lavinimo programos treniruočių salė. Sportuojant pagal „CrossFit“ treniruočių programą dirba viso kūno raumenys, tad ši sporto kryptis tinkama įvairių sričių sportininkams, siekiantiems pagerinti savo ištvermę, jėgą, greitį ir kitus rodiklius.

sporto ir poilsio centro nuoma

Taip pat sporto ir poilsio centras „Ievalaukis“ puikiai tinka rengti įvairioms stovykloms, kurių metu galėsite aktyviai leisti laiką bėgiodami, mindami dviračius, plaukiodami, žaisdami tinklinį, badmintoną ir kt. Susiburti ar surengti koferenciją galėsite erdvioje renginių salėje, o pasilepinti bei atgauti jėgas pasiūlysime tradicinėje pirtyje šalia ežero kranto.

Tikimės, kad Jūsų apsilankymas sporto ir poilsio centre „Ievalaukis“ taps smagia partirtimi, tad iki malonių susitikimų!